Ga je een of meer pagina's beheren op een of meer UvA-websites? Dan ga je werken in het contentmanagementsysteem (cms). Voor de studentensite is dat Kontent.ai (ook wel Kentico), voor de andere UvA-websites is dat Hippo. Om rechten te krijgen om in een cms te werken op de UvA moet je:
Let op: de rechten voor een cms kun je niet zelf aanvragen. Dit moet de hoofdredacteur van je faculteit of coördinerend webredacteur van je dienst regelen.
Voordat je toegang krijgt tot een cms-systeem, moet je een training volgen. Tijdens de training komt vooral de techniek aan bod: hoe werkt het cms? Dit leer je aan de hand van een aantal oefeningen. De trainingen zijn in het Nederlands en vinden (vooralsnog) online plaats via Teams.
Meld je dan bij de hoofdredacteur van je faculteit of coördinerend webredacteur van je dienst.